Udruga “Jaglac” svake godine obilježava dva značajna datuma koji su ne samo blizu u kalendaru, već su i usko povezani: Međunarodni dan osoba s invaliditetom (3.12.) i Međunarodni dan volontera (5.12.)

Zbog preporuka nadležnih tijela, a  u cilju suzbijanja i širenja pandemije COVID- 19 nismo u mogućnosti organizirati našu tradicionalnu javnu manifestaciju u višenamjenskoj dvorani u Orahovici (4.12.).

Ovim putem želimo reći veliko hvala svim našim volonterima, od samog osnutka udruge pa do danas koji su trajno ostavili “otiska svog srca”, jer bez vas ne bi bili to što jesmo niti ovdje gdje smo danas.

Hvala svim volonterima u 2020.g. koji su nam svojim radom olakšali ovo teško vrijeme za sve nas. Iako niste mogli uvijek uživo biti s nama, niste nas zaboravili i zato još jednom svakome od vas veliko hvala:

Alen Čaić,

Darinka Šteger,

Silvija Štimac i

Tihana Špoljarić.

Hvala i našim najmlađim volonterima: Ingi Čunko i Lani i Noni Lešić.