U okviru 50. Orahovačkog proljeća Udruga Jaglac  sudjelovati  će s izložbenim štandom u Središnjem gradskom parku u nedjelju 3. lipnja  od 10,30h. Izloženi radovi nastali su u  okviru radionica 3. godišnjeg programa “Jaglac” moj drugi dom koji financira MDOMSP. Korisnici su tijekom 1. godine vrijedno radili i pripremali se za izložbe gotovih radova u okviru: krojačke, drvne, kuharske i kreativne radionice. Posjetite nas i pružite nam podršku! Ukoliko Vam se sviđaju naši radovi možete ih ponijeti sa sobom i ostaviti nam skromnu donaciju koja će nam omogućiti kupovinu  novog materijala za sve buduće proizvode u radionicama s kojima nastavljamo i u 2. godini provedbe istog programa.

Više o samoj manifestaciji 50. Orahovačkog proljeća možete saznati iz Vijesti Grada Orahovice koji je i organizator istog: http://www.orahovica.hr/posljednje-vijesti