U petak, 12.siječnja  od 16 h u Lovačkoj kući Valenovac održan je team building članova upravnog odbora, djelatnika i volontera udruge Jaglac. Zahvaljujemo našoj dopredsjednici Ani Kukuruzović Boljkovac na otvorenim vratima Lovačke kuće i pravoj domaćoj atmosferi u prekrasnom  ambijentu.

Ivona Lizačić nas je vodila kroz nekoliko igara za team building kroz koje smo se malo više upoznali u opuštenoj atmosferi za  koju su također zaslužna braća Milovac. Ovo je naš prvi, ali ne i zadnji team building i domjenak na kojem nas je bilo 30-ak, što dokazuje da smo jedna složna ekipa koja si je sama financirala domjenak.

Svi sudionici su izrazili zadovoljstvo i želju da to napravimo barem dva puta godišnje.