7. lipnja 2019. Udruga Jaglac organizirala je i provela 2. Sportski susret tri srodne udruge: Vretanac iz Slatine, Zvono iz Belišća i Jaglac iz Orahovice u okviru 2. Papuk Extreme Challenge-a na jezeru u Orahovici. Marin Milovac, voditelj sportske radionice u okviru 3. godišnjeg programa “Jaglac” – moj drugi dom uz pomoć asistenata i volontera uspješno je proveo natjecanje 3 skupine od po 6 natjecatelja iz svake udruge kroz grupne sportske igre. Na veliko zadovoljstvo natjecatelja svaka ekipa osvojila je po jedno 1. mjesto na ovom susretu.

Udruga Jaglac zahvaljuje organizatorima Papuk Extreme Challenge-a na dobroj suradnji i prilici sudjelovanja osoba s invaliditetom što je ujedno i primjer dobre prakse inkluzivnih javnih manifestacija.