21.9.2017. održan je prvi roditeljski sastanak za roditelje korisnika 3.godišnjeg programa “Jaglac”- moj drugi dom u suradnji s CZSS Slatina, Podružnica Orahovica. Voditeljica programa predstavila je aktivnosti dužeg i kraćeg programa za postojeće i nove korisnike kako bi se uključili i novi korisnici. Stručne djelatnice: socijalne radnice: Nelica Šiser i Aleksandra Trgovčević upoznale su roditelje s pravima i uslugama sustava socijalne skrbi za osobe s invaliditetom. Roditeljski  sastanci s partnerima održavati će se jednom godišnje, dok će socijalne radnice pružati kontinuiranu savjetodavnu podršku udruzi Jaglac tijekom provedbe programa.

27.9.2017. u Udruzi Jaglac održane su dvije paralelne radionice stručne podrške u okviru partnerske suradnje na 3.godišnjem programu “Jaglac”- moj drugi dom u suradnji s CZSS Virovitica, Podružnica Obiteljski centar. Stručne djelatnice: Tamara Sadlovski, prof. rehabilitator održala je radionicu s korisnicima na temu “Moje potrebe”, a Sandra Matošina Borbaš, prof. psihologije održala je radionicu s roditeljima na temu “Temeljene potrebe mene kao roditelja”.Ovakve radionice planirane su 2 puta godišnje, tako da će ih u okviru ovog programa biti ukupno 6.