Krajem veljače završili smo s adaptacijom prostora za krojačku radionicu u okviru projekta „Društveno poduzetništvo udruge Jaglac“. Nabavljena je oprema te su naše krojačice oduševljene novim radnim prostorom te im je to dodatna motivacija za izradu novih proizvoda koje možete vidjeti na našem Facebook profilu.
Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Projektom će se staviti naglasak na upošljavanje osoba s invaliditetom kao iznimno ranjive kategorije, na jačanju svijesti lokalne i regionalne zajednice o socijalnoj ekonomiji koja se brine o najranjivijim kategorijama i njihovom lakšem izlazu na tržište rada. Projekt će poticati proizvodnu djelatnost u županiji u kojoj je tekstilna industrija deficitarna.