15.-17. studenoga 2021. održana je trodnevna Provedbena online radionica projekta Društveno poduzetništvo udruge „Jaglac“ na kojoj su sudjelovale dvije djelatnice zaposlene na projektu. Radionica je prvenstveno namijenjena onim korisnicima koji po prvi puta provode svoj projekt sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda.
Na radionici su detaljno predstavljene prava i obveze Korisnika, sukladno Općim i Posebnim uvjetima Ugovora te su korisnici dobili informacije o tome kako izvještavati o provedbi svojih projekata i potraživati nadoknadu sredstava.

Program radionice:

  • Ugovorne obveze
  • Opće informacije o pravilima nabave
  • Dokumentiranje aktivnosti i pokazatelja
  • Izvještavanje o provedbi i ZNS
  • Sustav za prikupljanje mikropodataka
  • Izmjene manjeg značaja
  • EU vidljivost
Povećaj font
Kontrast