Projekt „PRIRODA U MOM VRTU“

Opis projekta:

Cilj ovog projekta je stvoriti preduvjete za daljnje aktiviranje korisnika Udruge u zajedničkim aktivnostima čime će se  doprinijeti unaprjeđenju kvalitete života osoba s intelektualnim teškoćama u zajednici kroz socijalno uključivanje provedbom aktivnosti zaštite okoliša i prirode. Opremanjem sjenice čime će se stvoriti ugodno okruženje za boravak u prirodi i omogućiti korisnicima prava socijalnih usluga na predah u hladu sjenice i uređenom dvorištu.

Projekt  se provodi u dvije faze:

1. Faza je prikupljanje sredstva donacije u lokalnoj zajednici (u novcu, materijalu ili usluzi)
  2. Sklapanje ugovora s Zakladom Slagalica, pri čemu se odobravaju sredstva 3 puta veća od iznosa prikupljenih donacija u lokalnoj zajednici, ali u maksimalnom iznosu od 14.000,00 kuna.

Projekt u provedbi

Donator: Ministarstvo socijalne politike i mladih
Nositelj projekta: Udruga Jaglac