2. i 3. prosinaca 2019.  održan je Simpozij o mentalnom zdravlju mladih “Upoznaj me” u organizaciji Međunarodne udruge studenata medicine Hrvatska – CroMSIC na Filozofskom fakultetu u Osijeku.

“Program inkluzije i prevencije institucionalizacije kroz pružanje socijalnih usluga za osobe s invaliditetom” – temeljni program udruge Jaglac predstavila  je Lidija Stojković, koordinatorica programskih aktivnosti udruge Jaglac. Poziv je uslijedio nakon drugog posjeta studenata Medicinskog fakulteta udruzi Jaglac 15. listopada 2019.

Udruga Jaglac zahvaljuje Odboru za organizaciju na pozivu na predstavljanje udruge Jaglac kao i na svim ostalim stručnim i aktualnim predavanjima i radionicama, što možete vidjeti iz Programa.