Robert Terfaloga, mag.iur. djelatnik udruge Jaglac, uz ostale predstavnike Virovitičko-podravske županije,  5.11.2018. nazočio je otvorenju provog Područnog ureda pravobraniteljice za osobe s invaliditetom (OSI) u Osijeku.

Vizija Ureda pravobraniteljice za OSI je pridonijeti stvaranju društva jednakih mogućnosti za sve građane RH, za sve kategorije OSI u svim životnim segmentima, svih starosnih skupina i u svim područjima njihova djelovanja. Svi građani RH mogu se obratiti pravobraniteljici za OSI u slučaju povrede prava OSI i podnijeti prijedlog za razmatranje pitanja od značaja za zaštitu prava i interesa OSI i djece s teškoćama u razvoju. Više o radu ureda pravobraniteljice za OSI i načinu podnošenja pritužbe: www.posi.hr

https://www.icv.hr/2018/11/otvoren-prvi-podrucni-ured-pravobranitelja-za-osobe-s-invaliditetom-a-pokrivat-ce-i-podrucje-nase-zupanije/