Predstavnici udruge Jaglac sudjelovali su 5. i 6. travnja 2018. na radionicama korisnika Institucionalne podrške Nacionalne zaklade u 3. i 4. kategoriji u IMPACT centru u Zadru. Radionice su održane na sljedeće teme: “Kvalitetna priprema prijava na ESF natječaje” i “Društveno poduzetništvo:od teorije do prakse”.

Udruga Jaglac korisnica je 3. godine Institucionalne podrške za razvoj i stabilizaciju civilnog društva kojom provodi i razvija dva temeljna programa Udruge: Prevencija institucionalizacije i inkluzija i Razvoj volonterstva i jačanje civilnog društva u okviru koje su zaposlene dvije djelatnice: Tajnica udruge s 30 % i koordinatorica programskih aktivnosti s 60% radnog vremena. Zahvaljujući ovoj podršci Udruga se održala i razvila kroz uspješno aplicirane nove projekte koje uspješno provodi.

Povećaj font
Kontrast