U petak, 08.01.2021. godine Udruga osoba s intelektualnim teškoćama „Jaglac“ Orahovica potpisala je novi ugovor za nastavak usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom kroz projekt Moj asistent IV. Projektom se nastavlja partnerstvo s Udrugom osoba s intelektualnim
teškoćama Vretenac, Slatina kojom se razvija i širi usluga osobne asistencije, doprinosi jačanju socijalnog uključivanja osoba s invaliditetom, unapređuje kvaliteta života osoba s najtežom vrstom i stupnjem invaliditeta, posebice osoba s intelektualnim teškoćama,
pružanjem usluge osobne asistencije za 20 korisnika s područja Virovitičko-podravske i Osječko-baranjske županije. Projekt je odobren u okviru poziva „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza III, u sklopu ESF Operativnog programa
„Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.“ vrijednosti 1.993.793,56 HRK te će se provoditi 20 mjeseci.

Povećaj font
Kontrast