2. prosinca 2021. godine održan je inicijalni sastanak u gradskom uredu Grada Orahovice. Udruga Jaglac zahvaljuje Gradonačelniku grada Orahovice, gosp. Saši Rister koji je dogovorio sastanak s Gradonačelnikom Našica gosp. Krešimirom Kašuba i predstavnicima Udruge “Jaglac”. Predsjednica udruge “Jaglac”, Đurđa Šimatović ukratko je predstavila rad udruge i projekt “Nauči me i uspjet ću” u okviru kojeg je uključeno 8 osoba s invaliditetom iz Našica u dnevne aktivnosti projekta. Na sastanku se razgovaralo  o budućoj suradnji i načinu podrške osobama s invaliditetom po završetku projekta “Nauči me i uspjet ću”.  Gradonačelnik grada Našica posjetio je kuću Jaglac gdje je razgovaralo s osobama s invaliditetom i predstavnicima roditelja/članova obitelji koji skrbe o OSI.
Udruga Jaglac zahvaljuje Gradonačelniku Našica  gosp. Krešimiru Kašuba na posjeti.
Povećaj font
Kontrast