Jučer, 10. lipnja 2021. godine od 14:00 do 17:00 h u sklopu obilježavanja manifestacije Dani otvorenih vrata udruga, Udruga „Jaglac“ otvorila je svoja vrata za sve posjetitelje s ciljem upoznavanja građana s radom, djelovanjem i projektima koje udruga provodi.

Udruga „Jaglac“ otvorila je svoja vrata na dvije lokacije:

  • Administrativno-financijsko sjedište udruge, Kralja Zvonimira 53, Orahovica
  • Nova kuća Udruge „Jaglac“ za rad sa korisničkom skupinom, Kralja Zvonimira 181, Orahovica

Povodom navedene manifestacije posjetili su nas i predstavnici udruga Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama, koji od 10. – 12. lipnja 2021. godine sudjeluju na Likovnoj koloniji „KREATIV-NI ZAJEDNO II“ koja se održava u Centru za edukaciju Orahovica.

Zajedno s predsjednicom te djelatnicima Udruge „Jaglac“ obišli su oba prostora u kojima udruga djeluje, a imali su priliku upoznati se i s našim radom i projektima koje provodimo. U dvorištu nove kuće Udruge „Jaglac“ mogli su sudjelovati u različitim sportskim sadržajima i igrama, razgovarati, podijeliti iskustva i međusobno se družiti.

 

Povećaj font
Kontrast