Danas, 25.rujna od 10 do 12 sati Udruga “Jaglac” otvorila je svoja vrata za građane u prostoru kuće u Kralja Zvonimira 181, Orahovica u kojem se održavaju programske i projektne aktivnosti s korisnicima. Građane smo upoznali s djelovanjem udruge Jaglac, projektima u provedbi kroz informativne letke i brošure te izložbom radovima korisnika iz radno-okupacijskih radionica.

Manifestacija Dani otvorenih vrata udruga koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske godišnji je događaj koji se održava u cijeloj Hrvatskoj s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. To je prilika da građani sudjeluju u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama, te se upoznaju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.