Udruga osoba s intelektualnim teškoćama “Jaglac” Orahovica provodi projekt ”Učim, radim, pomažem – faza II” prijavljen u okviru poziva Zaželi – program zapošljavanja žena – faza II, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. Projekt je financiran iz Europskog socijalnog fonda.

– U sklopu projekta predviđena je aktivnost osposobljavanja odnosno obrazovanja 8 žena pripadnica ciljane skupine. U razdoblju od 3.5.2021. do 9.6.2021. godine žene su uspješno završile program osposobljavanja za gerontodomaćice te smo im danas, uručili uvjerenja o stečenim kvalifikacijama. Osposobljavanje je provelo Pučko otvoreno učilište Slatina i evo ovim putem čestitamo im na uspješnom završenom tečaju. Naravno, ovo uvjerenje bit će im korisno i u narednom zapošljavanjima – rekao je voditelj projekta Robert Terfaloga.

Povećaj font
Kontrast