29.studenog 2021. održana je radionice stručne podrške socijalnih radnica CZSS Slatina Podružnica Orahovica, partnera na projektu Nauči me i uspjet ću, čiji nositelj je Udruga “Jaglac” Orahovica. Socijalne radnice upoznale su sudionike s pravima iz sustava socijalne skrbi i odgovarale na pitanja sudionika. Projektom su planirane dvije radionice sa socijalnim radnicama i dvije radionice s edukacijskim rehabilitatoricama u cilju edukacije članova obitelji o socijalnim aspektima/obilježjima i mogućnostima socijalnog uključivanja u zajednicu.

Projekt Nauči me i uspjet ću! odobren je u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020., a sufinancira ga Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Povećaj font
Kontrast