U utorak i  srijedu, 26. i 27. listopada 2021. godine održana je posljednja dvodnevna edukacija za stručnjake o pristupu i specifičnostima rada s osobama s invaliditetom, osobama s intelektualnim teškoćama i drugim teškoćama u sklopu projekta Nauči me i uspjet ću.

Teme edukacije bile su:

ZAPOŠLJAVANJE UZ PODRŠKU

  • Rad i zapošljavanje osoba s invaliditetom
  • Značaj rada i zapošljavanja
  • Razvoj zapošljavanja uz podršku
  • Značajke zapošljavanja uz podršku
  • Modeli zapošljavanja uz podršku

Edukaciju je vodila Tena Anić, mag.rehab.educ. Na edukaciji su sudjelovali predstavnici nositelja projekta Udruge „Jaglac“ Orahovica, partnera na projektu Udruge Vretenac Slatina, Udruge „MI“ Požega i Centra za socijalnu skrb Slatina te suradnika na projektu Centra za socijalnu skrb Požega.

Projekt Nauči me i uspjet ću! odobren je u okviru poziva Širenje mreže socijalnih usluga u zajednici – faza I, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Povećaj font
Kontrast