2. svibnja 2019.u udruzi Vretenac u Slatini održan je partnerski sastanak na projektu “Moj asistent III” koji provodi udruga Jaglac u partnerstvu s udrugom “Vretenac”. Milica Vejić Milovac, voditeljica projekta pozdravila je prisutne i upoznala ih s tijekom provedbe projekta, nakon čega se razgovaralo o ugovorenim obvezama i aktivnostima.

Projekt “Moj asistent III” odobren je u okviru poziva „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza II, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. u iznosu od 2.498.678,01 kuna, a sufinanciran je iz Europske unije sredstvima Europskog socijalnog fonda te će se provoditi kroz 30 mjeseci. Posredničko tijelo razine 1 je Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, dok je Posredničko tijelo razine 2 Hrvatski zavod za zapošljavanje.