Udruga Jaglac  prijavila se na Javni natječaj za sudjelovanje u promotivnom video spotu za promicanje vidljivosti manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2018. Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske. Najzanimljiviji i najoriginalniji video klipovi će ući u finalnu obradu u izradi promotivnog video spota za potrebe najave Dana otvorenih vrata udruga 2018. na HRT-u i društvenim mrežama.

Rad Udruge Jaglac predstavljen je kratkim video spotom (koji možete pogledati na našem Facebook-u https://web.facebook.com/udrugajaglac/videos/1652694171513614/) u cilju promicanja vidljivosti manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2018. na HRT-u i društvenim mrežama.

Udruga Jaglac zahvaljuje Matiji Pospihalj na volonterskom angažmanu snimanja ovog video spota.

Dani otvorenih vrata Udruge Jaglac Orahovica:

3. svibnja 2018. 10-16 h u prostoru stare škole u Novoj Jošavi  povodom Dana grada Orahovice 

Okviri program Dana otvorenih vrata:

10-13 h – upoznavanje i druženje s korisnicima udruge Jaglac

10-16 h – izložbeni štand s radionica 3. godišnjeg programa “Jaglac” – moj drugi dom
predstavljanje rada udruge Jaglac (promo-video i prezentacija programa i projekata udruge Jaglac)

24.-25. svibnja 2018. 10-12 h u prostoru Udruge Jaglac, Kralja Zvonimira 53. Orahovica 

Dobro došli!!!