Udruga  “Jaglac”  prijavila je 3 kandidata za 3 kategorije: kuhanje, posluživanje pred gostom i barmen hladnih napitaka-koktela za Gastro natjecanja “Amorova žlica” koje je održano u nedjelju 12. rujna 2021. godine u Vinkovcima. Martina, Ivana i Davor pripremali su se uz podršku prof. Danire Vinković (kuhar specijalist srednje škole “Stjepan Ivšić” Orahovica) i djelatnika udruge Jaglac. Hvala svima koji su dali svoj doprinos kako bi naši natjecatelji mogli predstaviti sebe, a i našu Udrugu u najboljem svjetlu.

Udruga UNUO  ove je godine samoinicijativno pokrenula nacionalni projekt „Društvo jednakosti“. U sklopu projekta Udruga će održati  GASTRO natjecanje „Amorova žlica“ za društvo jednakosti na razini države za osobe sa invaliditetom u dobi iznad 17 godina na 7 lokacija.

Povećaj font
Kontrast