Korisnici udruge Jaglac sudjelovali su u javnim manifestacijama u Gradu Orahovica sa svojim izložbenim štandom i to:

15. listopada  – Danima kruha u organizaciji Srednje škole Stjepan Ivšić Orahovica

19.listopada – Danima kestena i vina u organizaciji Grada Orahovice i Turističke zajednice Grada Orahovice.

Korisnici udruge Jaglac u okviru 3. godišnjeg programa “Jaglac” moj drugi dom, financiranog od MDOMSP,  provode rano okupacijske radionice uz podršku izvoditelja radionica, radnih asistenata i volontera. Gotove radove iz krojačke i drvne radionice te proizvode iz naše kuharske radionice kao i plodove našeg vrta građani su mogli ponijeti kući uz simbolične donacije. Dobivene donacije služe za nabavku novih materijala i ambalaže kako bi mogli nastaviti s izradom novih i starih proizvoda. Hvala svima koji na taj način podržavaju naše radionice.

 

 

Povećaj font
Kontrast