U sklopu projekta „Šalji dalje“ koji od kolovoza 2017. godine provodi Udruga djece i mladih s poteškoćama u razvoju Zvono iz Belišća, a na kojem je partner Udruga Jaglac, u četvrtak 06. lipnja 2019. godine održana je građanska volonterska akcija u suradnji sa Područnom školom Nova Jošava.

U sklopu volonterske akcije uređeno je zajedničko dvorište škole i Udruge Jaglac, a volonteri su udružili snage i posadili cvijeće, obojali ljuljačke, klackalice i tobogan, uredili bunar. U volontersku akciju uključili su se i najmlađi i pomogli da dvorište njihove škole bude što ljepše i ugodnije za druženje i provođenje slobodnog vremena.

Udruga Jaglac ovim se putem zahvaljuje svim volonterima koji su odvojili svoje vrijeme i uključili se u ovu hvalevrijednu akciju.