Društveno poduzetništvo udruge Jaglac

U veljači 2022 godine započeli smo s radom krojačke radionice. Zaposlili smo 5 žena iz kategorije ranjivih skupina. Predstavit ćemo vam samo neke od naših radova koji su osmišljeni s pažnjom, a izrađeni s ljubavlju i vještim rukama naših iskusnih krojačica.
Pronađite nešto za sebe među našim unikatnim proizvodima.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda. Projektom će se staviti naglasak na upošljavanje osoba s invaliditetom kao iznimno ranjive kategorije, na jačanju svijesti lokalne i regionalne zajednice o socijalnoj ekonomiji koja se brine o najranjivijim kategorijama i njihovom lakšem izlazu na tržište rada. Projekt će poticati proizvodnu djelatnost u županiji u kojoj je tekstilna industrija deficitarna.

Pronađite nas na adresi Kralja Zvonimira 181 Orahovica.

Za sve upite i narudžbe javite nam se putem FB stranice Društvenog poduzetništva, na e-mail jaglaciorahovica@gmail.com ili na broj mobitela 091 786 9213 (Ljiljana Čunko).