Udruga „Jaglac“ i ove se godine uključila u manifestaciju Dani otvorenih vrata udruga koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske s ciljem informiranja javnosti o radu udruga u lokalnoj i široj zajednici. Udruga „Jaglac“ svoja je vrata otvorila u petak, 7. lipnja od 9:30 do 11:30 h. Prvi su nas posjetili učenici 2. razreda opće gimnazije SŠ „Stjepan Ivšić“ Orahovica u pratnji pedagoginje Snježane Konopek, a potom su nam pristizali i ostali zainteresirani građani. Svi oni imali su priliku čuti nešto o radu Udruge, pogledati film „20 žutih godina“, upoznati se s radom krojačnice u sklopu društvenog poduzetništva i u opuštenoj atmosferi razgovarati i družiti se s našim korisnicima koji su im pokazali što rade i u kojim aktivnostima sudjeluju u sklopu poludnevnog boravka.

Još jednom zahvaljujemo svima koji su odvojili svoje vrijeme i posjetili nas.