Od 10. do 12. lipnja 2021. u sklopu projekta „Kreativ-ni zajedno II“  održana je likovna kolonija u Centru za edukaciju gradskog društva Crvenog križa Osijek u Orahovici u organizaciji Hrvatskog saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama na kojoj su sudjelovala 4 predstavnika udruge Jaglac: Darinka Šteger (dugogodišnja volonterka Udruge i roditelj);  Ana Šteger, Davor Hlavati i Ivana Krmpotić.

Likovne radionice vodile su akademske slikarice i umjetnice Darinka i Stanka Pinjuh koje su omogućile osobama s intelektualnim teškoćama da slikaju akrilnim bojama različite teme od ribe, prirode i fraktale.

Organiziran je bio i posjet Udruzi osoba s intelektualnim teškoćama „Jaglac“ Orahovica u sklopu Dana otvorenih vrata udruga.

Zahvaljujemo se Savezu udruga osoba s intelektualnim teškoćama na mogućnosti sudjelovanja i posjetu našoj Udruzi.

Povećaj font
Kontrast