Božić ove godine možda neće biti onakav kakav bi željeli da bude i na kakav smo navikli. Iza nas je teška godina, prepuna borbe i izazova; sa sposobnošću da zasjeni lijepe trenutke u kojima smo trebali više uživati.

Ipak, pokušajmo zastati na trenutak i uživati u čaroliji Božića. Uživajte u društvu svojih najmilijih, u dječjem smijehu i igri, u blagoslovu darivanja i pomaganja drugima, mirisu božićnih kolača, najdražoj pjesmi, lampicama na boru; u svemu onome što čini život i što nas čini sretnima.

Neka ovaj Božić u vaše domove unese mir, blagoslov, zdravlje, ljubav, smijeh, radost i veselje, a nova godina donese sreću i uspjeh.

Sretan i blagoslovljen Božić i sretnu i uspješnu novu 2021. godinu želi vam Udruga osoba s intelektualnim teškoćama „Jaglac“ Orahovica.