Korisnici programa “Jaglac” – moj drugi dom, u okviru aktivnosti radne okupacije i likovno-kreativne radionice izradili su različite božićne ukrase koje su izložili na Adventskom sajmu u Orahovici.

14. prosinca Udrugu je posjetila gradonačelnica Orahovice Ana-Marija Petin i darivala korisnike povodom nadolazećih blagdana. “Ovo je prvo, ali ne i zadnje darivanje korisnika Udruge Jaglac”, izjavila je  gradonačelnica tijekom druženja s korisnicima.

19. prosinca korisnici su, već šestu godinu u nizu, pripremali i ispekli božićne kolače s učenicima kuharima u praktikumu srednje škole “Stjepan Ivšić” Orahovica pod vodstvom prof Danire Vinković.

21. prosinca u EPC Betanija Orahovica proveli smo ugodno poslijepodne uz božićni program, darivanje i domjenak. Zahvaljujemo domaćinima koji nam već petu godinu otvaraju svoja vrata.

Zahvaljujemo svima koji su dali podršku i  omogućili aktivno uključivanje korisnika u život lokalne zajednice ne samo za Advent već tijekom cijele godine.