Prosinac je vrijeme Adventa i mnogobrojnih aktivnosti za Jaglace:

  • 6. prosinca posjetio nas je Sveti Nikola s predstavnicima Grada Orahovice i Turističke zajednice grada Orahovice
  • sudjelovali smo 3 vikenda na  Adventu u Orahovici gdje smo izložili naše radove, a naše vrijedne djelatnice su pekle lepinje i kuhale čaj za posjetitelje
  • 16. prosinca, već devetu godinu za redom, ugostila nas je EPC Betanija Orahovica koja je darivala sve naše korisnike i djecu djelatnika i volontera. Poklone je osigurala udruga Living Life Eastbourne iz Engleske koja već duži niz godina podupire rad udruge Jaglac
  • 18. prosinca  bili smo na Božićnom sajmu u Čačincima gdje smo se predstavili s našim štandom
  • 20. prosinca, također devetu godinu za redom, sudjelovali smo na radionicama izrade božićnih kolača s učenicima srednje škole “Stjepan Ivšić” – smjer kuhari pod budnim okom Danire Vinković, kuhara specijalist.
  • 23. prosinca smo okitili naše božićno drvce s radovima učenika osnovne škole kojima smo zauzvrat poslali naše čestitke

Zahvaljujemo Gradu i Turističkoj zajednici Orahovica, EPC Betanija, Turističkoj zajednici i općini Čačinci, srednjoj školi “Stjepan Ivšić” i osnovnoj školi Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica koji su nam omogućili aktivnu integraciju i pravi Adventski ugođaj.

Povećaj font
Kontrast