5.-7. prosinca 2018. u Tuheljskim Toplicama u organizaciji Saveza udruga osoba s intelektualnim teškoćama održan je Kamp za predstavnike udruga članice Saveza u sklopu trogodišnjeg programa (2017.-2020.) “II-Kvalitetna edukacija udruga – put u nove izazove”,  pod pokroviteljstvom, Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku. Iz udruge Jaglac sudjelovalo je 7 predstavnika i to: Predsjednica, koordinatorica programskih aktivnosti, 2 roditelja, 2 korisnika i 1 volonter. Program se odvijao paralelno u  tri skupine za Predsjednike i predstavnike udruga, voditelje radionica i korisnike. Udruga Jaglac zahvaljuje Savezu na odličnoj organizaciji, aktualnim temama i informacijama koje smo dobili u cilju unapređenja rada udruga.