24.svibnja 2024. godine održan je 4. sportski susret udruga osoba s intelektualnim teškoćama s dragim prijateljima iz Inkluzivna kuća Zvono, Udruga “Korak dalje” Daruvar i Udruga Regoč  u Čačincima u sklopu Dana općine Čačinci. Sudionici su se okušali u četiri različite igre: karike na marike, poligon, zabijanje rukometne lopte u gol i potezanje konopa. Ekipe sve četiri udruge bile su jako dobro raspoložene, podupirali su jedni druge i glasno navijali. Bravo za sve, bili ste odlični.
Predstavnice sve četiri udruge iskoristile su ovu priliku i za radni sastanak uz ugodno druženje.
Ovim putem želimo se zahvaliti našim dragim prijateljima na dolasku i podršci, Općini Čačinci i TZP Vrata Papuka na organizaciji i gostoprimstvu, DV “Lipa” Čađavica, PO Čačinci na pomoći i podršci te prefinom grahu koji su pripremili za sve nas te veliko hvala OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci na ustupljenom prostoru sportske dvorane i školske kuhinje.
Hvala vam svima. Nadamo se da se vidimo i iduće godine. ❤⚽️