Zadovoljstvo nam je pozvati Vas na svečanost završetka i predavanje u sklopu projekta „Priroda u mom vrtu“ koji će se održati u petak, 04. studenog 2016. godine u 10,00 sati u prostoru udruge Jaglac, Kralja Zvonimira 53 u Orahovici.

U sklopu programa svečanosti završetka projekta održati će se predavanje gđa. Alke Turalije, dipl.ing., stalnog profesora sa Poljoprivrednog fakulteta na temu „Očuvanje krajobraza i valorizacija krajobraznih vrijednosti“.

Molimo Vas da Vaš dolazak prijavite do 03. studenog 2016. godine do 15,00 sati na mail: udruga.jaglac@gmail.com

Projekt provodi Udruga za osobe s intelektualnim teškoćama „Jaglac“ Orahovica kroz program financijskih podrški „LokoVez“ Zaklade za razvoj lokalne zajednice „Slagalica“