Već duži niz godina Udruga Jaglac organizira i provodi edukaciju volontera u suradnji s Lokalnim volonterskim centrom Zvono iz Belišća. Cilj edukacije je upoznati buduće volontere sa zakonitostima volontiranja u Republici Hrvatskoj, značajkama i vrijednostima koje volontiranje donosi u društvu, te vrijednosti volonterskog rada u odnosu na osobni rast i razvoj.

Ovogodišnja edukacije je namijenjena organizacijama civilnog društva (OCD) koje u svoj rad uključuju volontere i koje djeluju na području grada Orahovice i susjednim općinama Čačinci, Zdenci i Crnac.
Edukacija će se održati u petak, 17. ožujka 2017. od 14 do17 h (opći dio edukacije za druge OCD) u prostoru Udruge Jaglac, Kralja Zvonimira 53. u Orahovici.
Edukacija sadrži i specifični dio namijenjen volonterima Udruge Jaglac za rad s osobama s intelektualnim teškoćama koji će se održati po završetku općeg dijela i to od 17-18 h.

Molimo Vas da svoj dolazak prijavite do 16. ožujka do 12 h na email udruge: udruga.jaglac@gmail.com